Ponure Wilki - Stado rozpaczy

Przepraszam nic nie zmieni...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zasady macie spisane, od teraz radzę się do nich przystosować. Jakiekolwiek pomysły prosze zgłaszać do odpowiedniego wątku, każdy dobry zostanie wpisany do sondy. /- BloodSphill

#1 2013-04-23 20:46:49

 Boy15

Administrator/Wampir

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2013-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Nasze sny :o

Tutaj możemy opisać nasze sny.


To co sprawia, że jesteś taka piękna, to, to, że nie wiesz

jaka piękna jesteś dla mnie.

Offline

 

#2 2013-04-25 14:51:44

 BloodSphill

Admin/ Początkujący Vampir

43571764
Skąd: Dno piekieł.
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 51
Punktów :   

Re: Nasze sny :o

To mi się śniło z tydzień temu. Więc:
Ja i moje 2 przyjaciółki... i mój wróg przeżyliśmy apokalipse Zombie (jak z The Walking Dead xD). Na początku nasza czwórka szła pustą ulicą ,a tutaj nagle wybiegają z 3 Zombie i pożerają jedna z moich kumpeli. Potem nasza reszta uciekaliśmy z miejsca zdarzenia. Dotarliśmy do lasu. Idziemy, idziemy ,a zza krzaka Zombie gryzie chłopaka, którego nie darze szczególna sympatią. Jak zobaczyłam, że Zombie chce zabić kolejną osobe to oderwałam kawałek gałęzi i temu trupowi prostu w mózg. Haha. Po jakimś czasie jak zobaczyłam, że z ciałem chłopaka dzieje się coś złego (przemiana w Zombie) to odrąbałam mu łeb. Nie wiem skąd wziełam tą sikiere? Potem... ja i ocalała przyjaciółka zaczełeśmy grać w piłke to odrąbaną głowa. Hahha a na końcu snu wszystkie Zombi zaczeły tańczyć "Gangnam Style". Hahahhaa. Przez pół nocy nie mogłam przestać się śmiać.


"Człowiek ani na chwilę nie powinien rozstawać się z myślą o śmierci."
         http://img15.imageshack.us/img15/7189/8957efdf88a24c9d8f7237d.gif             

Bójcie się TEGO koloru.

Offline

 

#3 2013-05-19 11:41:21

czarna15

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nasze sny :o

Mi się śniło, że latam o.o. W następną noc mi się śniło, że przebiegłam dookoła świata w 5 sekund 10 razy...


"Wilk bogiem, wycie nałogiem, posty zabawą a polowanie podstawą."

Bo życie jest tylko po to, by cieszyć się każdą jego chwilą złotą...

~czarna15

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ee1putpoznan.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.teji.pun.pl www.cs-devil.pun.pl www.pokemon-zlap-je-wszystkie.pun.pl