Ponure Wilki - Stado rozpaczy

Przepraszam nic nie zmieni...

Ogłoszenie

Zasady macie spisane, od teraz radzę się do nich przystosować. Jakiekolwiek pomysły prosze zgłaszać do odpowiedniego wątku, każdy dobry zostanie wpisany do sondy. /- BloodSphill

#1 2013-03-16 22:36:51

 BloodSphill

Admin/ Początkujący Vampir

43571764
Skąd: Dno piekieł.
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 51
Punktów :   

Realy Party / Role Play .

Ten wątek poświęcony jest tematem stadnych RP. 
Więc... Zbiorowe Rp organizowane jest w każdy czwartek i sobotę o godz. 17.00. Poza tym RP można robić w każde inne dni z minimalnie dwoma osobami. W Rp nie popisujemy się zbytnio, nikt nie lubi osób ,które zwracają na sobie całą uwagę... W Rp KAŻDY wilk zachowuje się realnie (tak mniej więcej ,zależy nam na realnym zachowaniu ,ale bez przesady) i mniej (wampirów to nie dotyczy ;3) więcej możliwie do wyjaśnienia. Nie ma akcji typu ,np: "jednym ugryzieniem i mocnych szarpnieciem odrywa mu nogę. NIE! To jest nie realne jak na zwykłe wilki ,nawet o wiekszej sile. Dozwolone są: "... wystająca gałąź przebiła jego bok", "idąc napotkałem się na węża, ten mnie ukąsił",itd.

Okeej. Jak ktoś ma pytania, propozycje to prosze pisać śmiało!


"Człowiek ani na chwilę nie powinien rozstawać się z myślą o śmierci."
         http://img15.imageshack.us/img15/7189/8957efdf88a24c9d8f7237d.gif             

Bójcie się TEGO koloru.

Offline

 

#2 2013-03-26 19:09:28

ZuzannaPL

Wilczek

Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Realy Party / Role Play .

Troszkę nie rozumiem, ale prawnie wiem o cho chodzi. I mam pytanie: Czy wilki mogą rosnąć (powiększać się i zmieniać wiek n.p.: ktoś był młody dorosły a teraz jest dorosły)?

RP -REAL PARTY z ang. czyli realne życie,funkcjonowanie czy coś w tym stylu. czynności zapisujesz w ,,*...*'' np *rzuca kamieniem w innego wilka* myśli w [...]  np [ciekawe co jest na obiad].  Skoro to ma być realne życie to chyba wilki będą rosnąc i zmieniać wiek.
~SpiritSun


Jeśli miałabym wybrać jakim zwierzęciem chcę być, najchętniej wybrałabym wilka. A to śmieszne zwierzaki:KLIK super śmieszne!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biotech09.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl www.fanizmierzchu.pun.pl www.prohax.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl