Ponure Wilki - Stado rozpaczy

Przepraszam nic nie zmieni...

Ogłoszenie

Zasady macie spisane, od teraz radzę się do nich przystosować. Jakiekolwiek pomysły prosze zgłaszać do odpowiedniego wątku, każdy dobry zostanie wpisany do sondy. /- BloodSphill

#1 2013-03-16 17:11:23

 BloodSphill

Admin/ Początkujący Vampir

43571764
Skąd: Dno piekieł.
Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 51
Punktów :   

O nas !

Więc, tutaj jako nowi rekruci w stadzie musicie napisać:

Imię Postaci:
Nick na FH:
Wiek:
Płeć:
Ranga w Stadzie:
Charakter:                                 
Cechy Szczególne:
Historia:

Zacznę.


Imię:Scindite
Nick na FH: BloodSphill
Płeć: Wilczyca
Ranga w Stadzie: Alpha
Charakter: Dobra, nieśmiała, inteligentna, spokojna, opanowana, poważna i zabawna. Edit: Po przemianie w vampira stała się chamska, agresywna, zboczona i czasami zaborcza. 
Cechy Szczególne: Puste czarne (po przemianie w vampira czerwone) oczy, białe plamy na szyi.
Historia: Po stracie ukochanego wpadła w depresje, kilka razy próbowała odebrać sobie życie ale nie miała odwagi tego zakończyć. Po tamtych wydarzeniach miała okropny  wypadek: wpadła w krzew dzikiej róży, kolce powbijały się jej w oczy. Oślepła... Straciła ważniejszą rzecz by przeżyć. Nigdy nie uchyliła choćby na centymetr powiek. Bała się je pokazać, myślała że wszyscy będą się jej bali, brzydzili. Oczy tworzy tylko przed najważniejszymi jej osobami. Scindite nie straciła wzroku całkowicie, widzi ciemne barwy, a najbardziej wyczulona jest na kolor turkusowy. Oprócz tego ma dziwną przypadłość, polega na tym, że co kilka miesięcy zmienia kolor futra i czasami wzór. Poza tym ta wilczyca skrywa wiele tajemnic ,które może w najbliższym czasie ujawni...


"Człowiek ani na chwilę nie powinien rozstawać się z myślą o śmierci."
         http://img15.imageshack.us/img15/7189/8957efdf88a24c9d8f7237d.gif             

Bójcie się TEGO koloru.

Offline

 

#2 2013-03-17 20:17:36

Marinna12711

Nieśmiały wilczek

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: O nas !

Imię: Dakota
Nick na FH: Marinna12711
Płeć: Wilczyca.
Ranga w stadzie: Omega-zwiadowca.
Charakter: Zdecydowana, agresywna, inteligentna.
Cechy szczególne: Niebieskie oczy i Czerwone rany które nie chcą zniknąć.
Historia: Jestem Dakota! Miałam wspaniałe stado... dopóki nie wdarły się złe wilki, które niszczyły wszystko co napotkały...W obronie swego stada stanęłam do walki, lecz jedyną pamiątka po tej walce nie jest ocalały lud... lecz blizny które nie chcą zchodzić. Błąkam się teraz po świecie, i nie wiem czy coś a może ktoś jest w stanie to naprawić...

Ostatnio edytowany przez Marinna12711 (2013-04-27 09:10:20)


Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

Offline

 

#3 2013-03-24 19:59:05

 SpiritSun

Moderator/Troll

Skąd: -----
Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 20
Punktów :   

Re: O nas !

Floyd zatruł sie rybą XD

Nowa postać
Imię postaci:Mefisto (pseudonim {którego nie lubi!] Mefi)
Nick na FH:SpiritSun
Płeć:Wilki/Basior
Wiek:Młody dorosły
Ranga w stadzie:----
Charakter: miły,odważny silny
Cechy szczególne: Zielone przenikliwe oczy, ciemno brązowe ,,X'' z lireką ,,M'' w jego środku oznaczające pierwszą literke jego imienia
Historia:Młody ,dobrze zbudowany wilk pochodzący z szlacheckiego stada-Feskonów. Mefiosto jest drugim najstarszy synem alphy stada Lykosa.Ojciec faworyzował jego brata Azakiego. Mefiosto wyrósł na dużego,dostojnego,silnego wilka a jego brat na wyliniałego, wypłowiałego....wilczka .Mefiosto został głównym przywódcą gwardii królewskiej stada. Podczas jednej z bitw z obcym stada ,wilk został tak ranny że wszyscy pomyśleli  że nie żyje Urządzono mu pogrzeb godny najwyższego z alphy - wysłano go w siną dal na jakiejś łodzi.Po kilku dniach łódź dotarła do wyspy na której Mefisto sie osiedlił.
Screen: http://img259.imageshack.us/img259/32/preset.png

Ostatnio edytowany przez SpiritSun (2013-03-25 18:06:21)


Moderacja moja w tej barwie
Szczęnięcych głupich lat bardzo dawno minął już czas
http://img5.imageshack.us/img5/3020/tumblrmf20ig3pxc1qetync.gif
http://img842.imageshack.us/img842/7029/tumblrmb6aus1kkj1ri1ivf.gif
http://img22.imageshack.us/img22/6311/tumblrm2ckuwqia01rtw5nd.gif
http://img844.imageshack.us/img844/4804/tumblrmfgygonmpc1rl1ws4.gif

Offline

 

#4 2013-03-26 11:06:38

ZuzannaPL

Wilczek

Zarejestrowany: 2013-03-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: O nas !

Imię: Zuzanna
Nick w FH: Jakiela
Płeć: Wilczyca
Wiek: Młoda dorosła
Ranga w stadzie: Zwiadowca
Charakter: Miła, nieokiełznana, tajemnicza.
Cechy Szczególne: (Nie możesz mieć czegoś takiego jak "rośnie na zawołanie".)
Historia: Byłam szczeniakiem i wychowywałam sie sama. Znaleźli mnie w lesie ludzie i zanieśli do domu. Musiałam dla nich polować i dostawałam tylko pół puszki psiego jedzenia. Byłam wygłodzona, gdy ludzie siedzieli i jedli co upolowałam. Kilka lat później postanowiłam ich zagryźć i uciec. Tak też zrobiłam.


Jeśli miałabym wybrać jakim zwierzęciem chcę być, najchętniej wybrałabym wilka. A to śmieszne zwierzaki:KLIK super śmieszne!

Offline

 

#5 2013-03-29 10:43:23

Conet

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas !

Imię: Mery.
Nick w FH: Conet.
Płeć: Wilczyca.
Wiek:Szczenię.
Ranga w stadzie: -----
Charakter: Miła, odważna, przyjazna czasami uparta; lubi postawiać na swoim.
Cechy Szczególne: Blizny na ciele i na pysku;oczy ma duże jak i zarówno uszy.
Historia:Mery, miała wspaniałą rodzinę. Była najmłodsza z rodzeństwa. Mery, była ciekawska świata. Kiedy jej rodzina poszła polować Mery, zwinnie uciekła. Aż dotarła do tego stada i tam przesiaduje.

Offline

 

#6 2013-03-29 19:28:26

 ChaosDuszy.

Nowa Krew

status -
Kiedyś podam.
Call me!
Skąd: Czyściec.
Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: O nas !

Imię postaci: Nattramn.
Nick na FH: ChaosDuszy
Wiek: Młody dorosły.
Płeć: Wilk.
Ranga w stadzie: Wojownik.
Charakter: agresywny, niemiły, ponury, melancholijny, trzymający się na boku, cichy, nieufny, drażliwy, mało sympatyczny. Zupełnie inny, gdy kogoś polubi.
Cechy szczególne: Czerwone, dziwne oczy; ciemna sierść; mocna budowa.
Historia: Od szczenięcia był samotny, jego rodzice zostali zabici przez inne wilki, przez co od tamtego czasu stał się samotnikiem. Cichy z natury, jednak potrafiący pokazać swój wybuch agresji, podróżował bez pomocy ze strony innych wilków. Nauczony samowystarczalności, polował sam. Dorastał w złości i chęci zemsty. Z czasem stał się całkowicie nieufny, jednak pewnego dnia został zaatakowany przez dzikie zwierzęta i potrzebował pomocy. Przyjęto go do jednego ze stad i od tamtej pory zajmuje tam miejsce wojownika. Dalej jest zamknięty w sobie i nie wie co to współczucie, jednak stara się nad tym pracować.


Każdy ma niezbywalne prawo do zmarnowania sobie życia. ~

Offline

 

#7 2013-04-23 16:15:46

 Boy15

Administrator/Wampir

Skąd: Mazury
Zarejestrowany: 2013-04-23
Posty: 33
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Silver
Nick na FH:Boy15
Wiek: Młody Dorosły
Płeć: Wilk
Ranga w Stadzie: Vampir
Charakter: Agresywny, nieufny, cichy, zamknięty w sobie, nie lubi za bardzo towarzystwa, nienawidzi dzieci, ciągle pragnie krwi,opanowany, poważny, sprytny, zwinny, bezlitosny.                                 
Cechy Szczególne:Wielkie czerwone oczy, kły lśnią blaskiem, pazury i kły ostre jak brzytwy, (nwm jak się to pisze, xd).
Historia:Jego matka była Alpha, biała i lśniąca w blasku księżyca...Ojciec zaś, Alpha również, ale nie miał dla niego czasu bo ciągle był zajęty.Silver nazywany "Zmorą", a dlaczego?, bo nie wiadomo skąd przychodzi i skąd odchodzi...Pojawia się i znika...Nikt i nic o nim nie wie...Rozpływa się jak mgła..Nie da się go cały czas obserwować, jak się go wkurzy, pojawia się nagle przed oczami i nieźle straszy...Nic go nie powstrzyma przed wypiciem krwi, zachce to, to zrobi..


To co sprawia, że jesteś taka piękna, to, to, że nie wiesz

jaka piękna jesteś dla mnie.

Offline

 

#8 2013-04-23 21:58:54

Kalles

Admin/ Edytor tła

Zarejestrowany: 2013-04-22
Posty: 20
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Grey
Nick na FH: Kalles
Wiek: Młoda Dorosła
Płeć: Wilczyca
Ranga w Stadzie: Szamanka
Charakter: Miła , zabawowa , surowa , czasem agresywna , żywiołowa , sprytna , zwinna i szybka .
Cechy Szczególne: Szara grzywka , kreski na nogach oraz mały wzorek na ogonie .
Historia: Żyła w lesie , błąkała się , aż w końcu natrafiła na alphe stada ponurych wilków . Alpha przyjęła ją do stada .


Jak to Admin *.* Blue . Strzeż się .

Offline

 

#9 2013-04-27 11:08:02

ostryxd

Wilczek

Zarejestrowany: 2013-03-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Despair (rozpacz)
Nick na FH: TigrusHearts
Wiek: młoda dorosła
Płeć: wilczyca
Ranga w Stadzie: jeszcze nie wie kim chce być
Charakter: Arogancka, wredna, lubi samotność i adrenaline.
Cechy Szczególne: Białe oczy lecz nie jest ślepa, obroza na szyi.
Historia: Żyła w pewnym mrocznym stadzie. Jej ojcem był Alfa Deather, śnieżno-bialy wilk z krwistoczerwonymi oczami, matka zaś była cala jasnoszara, również miała czerwone oczy. Dlaczego ich stado było takie mroczne? Dlatego, że było złożone z samych wampirow. Despair miała 6-ro rodzeństwa. Jako była pierwszym w historii stada wilkiem, który zrodzony z dwóch wampirow nie uzyskał po nich mocy. Miała za to inne zdolności. Potrafiła czarowac i tworzyc eliksiry dlatego była szamanką w stadzie. Była szczęśliwa do czasu, gdy do watahy wstąpił nowy wilk. Był szamanem. Wilki przestały nad sobą panować, wszyscy chcieli ją zabić. Całą swoją moc straciła na ucieczkę przed nimi. Udało jej sie. Teraz żyje w spokojnej krainie (napewno?). Nie chce żyć w stadzie, nie ma mocy, jest zwykłym wilkiem. Jednak nadal, niewiadomo dlaczego, nie boi sie wampirow. Co 3 miesiące w pełnię księżyca może użyć swojej mocy. Jej charakter sie zmienił, teraz jest wredna, arogancka i bezczelna.

Offline

 

#10 2013-04-27 15:15:07

kurt

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Hacher
Nick na FH: kurt
Wiek: młody dorosły
Płeć:  Wilk
Ranga w Stadzie:  Nie ma
Charakter:  Poufny, wrażliwy, lubi zapoznawać się z nowym towarzystwem                           
Cechy Szczególne: Duże mięśnie, chude ciało, szarobrązowa maść.
Historia:  Żył w dżungli przez kilka dni odkąd opuściła go rodzina.

Offline

 

#11 2013-05-02 19:32:43

 EmoWolfi

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-05-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas !

Imię: Bisz
Nick na FH: EmoWolfi
Płeć: Wilk
Ranga w stadzie: wojownik
Charakter: sprytny, silny, odwarzny, nieufny, spostrzegawczy
Cechy szczególne: niebieskie, kocie oczy
Historia: Urodziłem się w ciemnym lesie. Nigdy nie żyło mi się dobrze, moją matkę na moich oczach zabił ojciec, mimo tego że byłem małolatem ojciec pchał mnie do walk... chciał żebym był jak on... bezwzględny... bezduszny. Wyrosłem na dość wysokiego, chudego wilka. Byłem mistrzem walk w moim stadzie. Były to walki głównie na śmierć i życie. Nigdy nie byłem dumny z tego co robię, ale gdybym nie robił tego co każe ojciec zabiłby mnie. Któregoś dnia przesadził... kazał mi zabić szczenię które według niego wbiegło mu w drogę... pamiętam przerażone oczy szczeniaka... nie mogłem tego zrobić, więc pierwszy raz sprzeciwiłem się ojcu. Zaatakował mnie, a ja nie czułem jak mocne wyprowadzam ciosy... zabiłem go. Po naszym starciu uciekłem. Nigdy więcej nie widziałem starego stada... Może to dobrze. A co do tego szczeniaka, mam nadzieję że żyje mu się dobrze.

Offline

 

#12 2013-05-19 11:23:57

czarna15

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Czarna (czarna15)
Nick na FH: czarna15
Wiek: dorosła
Płeć: wilczyca
Ranga w Stadzie: trener
Charakter: gotowa do walki, samotna, szuka milosci                                 
Cechy Szczególne: dziwne, niedorozwinięte oczy
Historia: Moja matka była samolubna i okrutna. Ojciec z resztą to samo. Pewnego dnia uciekłam. Przyszłam do jakiegoś miejsca i tam się zagospodarowałam. Szukałam przyjaciół i znalazłam Scindite, która przyjęła mnie do stada.

~czarna15


"Wilk bogiem, wycie nałogiem, posty zabawą a polowanie podstawą."

Bo życie jest tylko po to, by cieszyć się każdą jego chwilą złotą...

~czarna15

Offline

 

#13 2013-05-19 13:15:26

KulekPL

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci: Kazan
Nick na FH: KulekPL
Wiek: Młody dorosły
Płeć: Samiec
Ranga w Stadzie: Wojownik
Charakter: Szarmancki, romantyczny, odważny                             
Cechy Szczególne: Jasno niebieskie oczy
Historia: Kazan miał wspaniałe dzieciństwo, nagle zaczęło się coś strasznego. Parę dobrych tygodni padało, w rzece wzniósł się poziom wody.
Rzekę wylało a Kazan wraz z rodzicami musiał uciekać, jego rodzice zgineli porwani przez prąd rzeczny. Dotarł do lasu, w którym spotkał Scintide i resztę stada.

Offline

 

#14 2013-05-19 20:13:25

WaterWolf

Nowa Krew

Zarejestrowany: 2013-05-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: O nas !

Imię Postaci:Zack.
Nick na FH:Waterw. ( z Kropką)
Wiek: Młody Dorosły.
Płeć: Samiec.
Ranga w Stadzie: - Nie ma.
Charakter: Miły ,romantyczny ,czuły ,odważny ,ma poczucie humoru ,spokojny ,sprytny , żywiołowy ,zwinny ,szybki ,przyjazny ,dobry ,inteligentny ,zdecydowany i silny.                               
Cechy Szczególne: Szmaragdowo-zielone oczy, wielo odcieniowa sierść.
Historia:Urodził się w ,,Księżycowo Różanym Lesie''. Jego życie było spokojne. Aż do pewnego czasu ,nad lasem pojawiło się tornado. Wszystko niszczyło, Zack musiał uciec .Kiedy był już prawie za lasem w którym była ta 'Apokalipsa' zapomniał że zostawił tam rodziców (którzy spali dlatego nie zdołali uciec). Schował się w jaskini i czekał aż tornado przejdzie. Kiedy się wszystko skończyło... wrócił do domu.Zauważył ciała swojej rodziny ,musiał uciec bo wszystko było zrujnowane. Znalazł Scindite i dołączył do stada.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.privservermetin2.pun.pl www.biotech09.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl www.prohax.pun.pl www.swatliga.pun.pl